power job

                           KELNER-KELNERKA

POWER JOB CONSULTING to Agencja Pośrednictwa Pracy ,która zajmuje się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Agencja POWER JOB CONSULTING posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego o numerze 21808.Obecnie dla naszego partnera w branży gastronomicznej poszukujemy KELNERA lub KELNERKI

OPIS STANOWISKA PRACY

-dbanie o czystość  stanowiska pracy

-przyjmowanie zamówien

-serwowanie dan i napojów

-udzielanie informacji na temat menu

-przyjmowanie zapłaty i wydawanie reszty

WYMAGANIA PRACODAWCY

-komunikatywna znajomość j.niemieckiego

-doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

-prawo jazdy i własny samochód

PRACODAWCA OFERUJE

-zatrudnienie na niemieckich warunkach

wynagrodzenie 1500 euro netto miesięcznie

-darmowe zakwaterowanie

-możliwość zaliczek

-płatny urlop 24 dni na rok

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny

0048533622600

0048533644600

Lub kontakt e-meil

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z polityką prywatności firmy POWER JOB CONSULTING dostępnej na naszej stronie internetowej oraz zgodnie z obowiązującym prawem